„Powitanie lata II” w WTZ Wielopole Skrzyńskie 25.06.2015r.

                        W dniu 25.06.2015 r. delegacja w składzie: uczestnicy Ula, Urszula, Karolina, Katarzyna, Waldemar, Damian, Mateusz, Marcin, Damian B. i Andrzej, terapeuci pani Halina, pan Klaudiusz na czele z panią kierownik Urszulą wzięli udział w imprezie integracyjnej pt. „Powitanie Lata II” zorganizowanej przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wielopolu Skrzyńskim.
Uroczystość rozpoczęła się pokazem mody, na wybiegu zaprezentowały się pracownie: komputerowa, fryzjerska, artystyczna, a także fizjoterapeutyczna.


Modelki i modele pokazali własnoręcznie przygotowane stroje, nakrycia głowy, a także biżuterię oraz   dodatki, a wszystko w kolorach i stylistyce letniej.
Pomimo braku słońca wszystkim dopisywał dobry humor. Ciepłą atmosferę podgrzewał dodatkowo zespół wokalno – muzyczny, który zabawiał gości towarzyskimi grami i konkursami.


Warsztaty w Wielopolu Skrzyńskim przygotowały dla gości w formie poczęstunku gorące danie, ciasta, lody, słodycze i napoje. Zapewniono również rozrywkę dla „ ducha’’ w postaci wystawy części zbiorów historycznych z Folwarku Golcówka i prezentacji firmy kosmetycznej Avon.
Folwark Golcówka był również sponsorem nagród w konkursach, a były nimi podkowy.
Spotkanie z „Powitania Lata II ” było dobrą okazją do nawiązania nowych przyjaźni i do podtrzymania już istniejących.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w naszej galerii

Dodaj komentarz